O MNIE

       
     
                                     Cześć!

Mam na imię Andżelika, jestem absolwentką technikum odzieżowego, gdzie udało mi się zdobyć dyplom technologa odzieży. Ukończyłam studia licencjackie (zarządzanie). Obecnie kontynuuje studia magisterskie. Zdobywam swoje doświadczenie w zakładzie krawieckim.
Mam nadzieję, że kiedyś, po latach nabywania wiedzy i umiejętności będę mogła stwierdzić, że jestem dobrą krawcową. Póki co ciągle się uczę.


Tymczasem na moim blogu możecie zobaczyć dotychczas uszyte przeze mnie ubrania, moje projekty czy również Tutoriale. Generalnie wszystko to czym się interesuję i co sprawia mi frajdę.     
Założyłam tego bloga aby dzielić się swoją pasją, moim oderwaniem od rzeczywistości. Naprawdę zachęcam do odpalenia maszyny, zapewniam osoby, które nigdy wcześniej nie szyły, że to nie gryzie! :P Siadajcie i szyjcie cokolwiek, to naprawdę wciąga.

Dlaczego ZŁOŚĆ SZYCIA?
Znacie to uczucie kiedy chcecie uszyć wymarzoną bluzkę, spódnicę czy inna wymarzoną kreację?Chociaż staracie się jak możecie nie wychodzi? Nitka ciągle zrywa, igła się łamie czy musimy coś spruć po naście razy żeby wyszło jak trzeba, właśnie to jest złość szycia. Jeśli o mnie chodzi jestem złośnicą, często wkurzam się gdy mam coś poprawiać. Powoli uczę się większej cierpliwości ale do kompletnego opanowania pozostała mi jeszcze długa droga. :)
Dziękuję za odwiedzanie mojego bloga,  zapraszam na FB i instagram :)